Recenze
Auto bych od tohoto pána rozhodně nekupoval a ani bych si u něj nenechal prověřit vozidlo. Přes něj jsem koupil Suzuki Grand Vitara a při kontrole neodhalil ani vadná ložiska. Tvrdil mi, že hluk způsobují pouze kola. Dodnes nechápu, jak mohlo auto projít STK, když v technické dokumentaci nebylo zapsané LPG, které bylo ve vozidle namontováno již při koupi a dovozu z Polska. Navíc chyběl zadní katalyzátor, takže o emisích ani nemá smysl mluvit. Moje zkušenost je velmi negativní a služby tohoto pána nemohu doporučit.
Opět musím napsat výhody tohoto servisu. Nejen, že mi pan Margolus vyšel vstříc s termínem opravy, která proběhla velice rychle, ale po zavedení do systému mi přišlo upozornění o tom, že mi končí STK, takže další výhoda…není třeba na nic myslet servis mysli za Vás
Dnes jsem byl u pana Margoluse aniž bych byl objednán. Měl jsem problém s autem, pan Margolus mě bez váhání přijal, provedl kontrolu auta, navrhnul postup opravy a domluvili jsme termín opravy. Po celou dobu jednání byl vstřícný a ochotný. Mile mě překvapil, věřím, že naše spolupráce bude i dále pokračovat. Ještě jednou moc děkuji
Pan Margolus mi pomohl kompletně prohlidnout kupovaný vůz od A až po Z. A nakonec jsem využil i jeho pneuservis. Vše bylo skvělé, profesionální a pečlivé, byl jsem 100% spokojený. Mohu jen doporucit jeho služby.
Služeb pana Margoluse jsem využila při koupi vyhlídnutého automobilu. Ocenila jsem rychlou domluvu. Pan Margolus prošel důkladně celý vůz, provedl kontrolu a vůz projel.
Budu se těšit na další spolupráci.
Budu se těšit na další spolupráci.